Jak to jest z silnymi kobietami?

lip 7, 2018 |

Jak to jest z silnymi kobietami?

„Facetom musi być trudno z tak silną kobietą jak Ty!”– ponownie usłyszałam !?!

I tak się zastanawiam co dobrego do życia mojego czy innych ludzi wnosi takie przekonanie ?!?!

I nie znajduje NIC dobrego !!!

TRUCIZNA

UWAGA: „Facetom musi być trudno z tak silną kobietą jak Ty!” – to trucizna, która utrudnia relacje międzyludzkie! 

Zaradnym i atrakcyjnym kobietom utrudnia znalezienie fajnego partnera (i na życie i w biznesie) i blokuje bycie autentyczną i prawdziwą w relacjach damsko -męskich. Mężczyznom zaś ogranicza dostęp do mega fajnych kobiet i nie pozwala docenić walorów prawdziwie partnerskich związków.Przyznam że i w moim życiu sporo popsuło tak powtarzane zdanie – do czasu !!! Kiedy podjęłam decyzje, że zmieniam to niewspierające przekonanie na: 

Biorę pełną odpowiedzialność za swoje życie i wszystkim innym osobom z mojego otoczenia także pozwalam brać pełną odpowiedzialność za ich życie a razem wspieramy się na swoich ścieżkach, doceniając fakt że mamy szanse iść razem. I jest nam lekko i dobrze. – nagle zadziała się magia. Moje życie jest przepełnione inspirującymi, otwartymi i wartościowymi relacjami z mężczyznami.

TAJEMNICA

UWAGA: Zdradzam tajemnicę !!!

Każda silna kobieta – czyli ta, która ze wszystkim radzi sobie sama – potrzebuje by się o nią ZATROSZCZYĆ ! Tadam ?! By z prawdziwym zainteresowaniem o odpowiedź zapytać: jak się czujesz? czy zdążyłaś już coś zjeść? jak Ci minął dzień? itp. Każda potrzebuje by czule ją: przytulić, pocałować i utulić do snu. Każda potrzebuje bezpiecznej przestrzeni – np. męskich ramion – w której będzie mogła zdjąć swoją zbroje i swobodnie poczuć swoje słabości.

Bo silna kobieta nie jest cyborgiem, nie jest niezniszczalna … różni się tylko tym, że nauczał się iść odważnie jak wojownik przez życie, POMIMO swoich słabości … Często tę postawę wytrenowała w mocnych doświadczeniach życia.

W wartościowej relacji może być sobą: i silną i słabą – bo tak raczej WSZYCY jesteśmy skonstruowani ??? Tak??

Pozbądźcie się tej trucizny – a życie stanie się łatwiejsze – POLECAM !

Ps. Dziękuje wszystkim mężczyznom w moim życiu, że tak pięknie JESTEŚCIE.

Pozdrawiam,

zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

[wysija_form id="1"]