„Trzeba mieć wytrwałości i wiarę w siebie.
Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny
i osiągnąć TO za wszelką cenę.”

M. Skłodowska – Curie

O mnie

Jeśli miałabym określić siebie to przede wszystkim jestem SZCZĘŚLIWYM I SPEŁNIONYM PODRÓŻNIKIEM ŻYCIA: kobietą w biznesie, konsultantem biznesowym, ekspertem w zarządzaniu sprzedażą i przeprowadzaniu firm przez istotne zmiany, przedsiębiorcą i coachem ICF, a prywatnie – matką i partnerką. Praca zawodowa to moja ogromna pasja. Czuję się spełniona, kiedy wspieram moich Klientów i ich biznesy na drodze do sukcesów i widzę jakie efekty osiągają.

Moja misja

UWALNIAM LUDZKIE SKRZYDŁA (POTENCJAŁ) !

Wspieram ludzi i dodaje im odwagi. By skutecznie osiągali ambitne cele. By odkrywali zdolność do realizacji swoich największych marzeń i aspiracji, w życiu i biznesie. By doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ. 

Moja droga zawodowa

Jestem pasjonatką biznesu i przedsiębiorczości. Od zawsze fascynował mnie człowiek i jego nieograniczone możliwości. Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary. Dlatego w świadomy sposób pokierowałam swoją karierą tak, aby poznać i zgłębić procesy związane z rozwojem biznesu i przedsiębiorczości i stać się jak najlepszych KONSULTANTEM ROZWOJU BIZNESU I SPRZEDAŻY, COACHEM i MENTOREM. Po drodze popełniłam wiele błędów i straciłam: czas, niektóre relacje, na chwilę nawet zdrowie i pieniądze. Wiele mnie te doświadczenia nauczyły w kontekście wyciągania wniosków i podejmowania trafnych decyzji. Pomogły mi opracować cenne techniki wspierające efektywność działań i osiąganie celów. Dziś z ogromną satysfakcją pomagam moim Klientom osiągać sukcesy biznesowe i życiowe w oparciu o proces zrozumienia siebie samych – motywów działania, potrzeb i nadawania skutecznej hierarchii priorytetom.

Moja droga w biznesie

PRZEDsięBIORCZOŚĆ to słowo, które towarzyszy mi i fascynuje mnie praktycznie od zawsze. W moim domu rodzinnym od zawsze była to jedna z najważniejszych wartości. Od wczesnego dzieciństwa obserwowałam w jaki sposób prowadzi się firmę, jak się nią zarządza i kiedy odnosi ona sukcesy. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że procesy biznesowe zgłębiałam już jako mała dziewczynka. Wspierałam rodziców w ich przedsięwzięciach, razem z nimi pracowałam i uczyłam się jakie działania są ważne dla rozwoju. I już wtedy wiedziałam, że podoba mi się biznesowa droga. Dlatego bardzo wcześnie zaczęłam pracować – aby uczyć się od najlepszych na rynku. Kiedy moi rówieśnicy tylko studiowali, ja uczyłam się i zaczynałam pracę w pierwszej międzynarodowej korporacji. I w taki sposób w biznesie korporacyjnym osiągnęłam pełnoletność (18 lat). Wspierałam te organizacje w przeprowadzaniu pozytywnych zmian. Przez ponad 11 lat mojej kariery zawodowej zarządzałam działami sprzedaży i marketingu najbardziej znanych firm – ING i Grupa BMW (Alphabet). Odpowiadałam za sprzedaż wieloelementowej usługi związanej z finansowaniem, serwisowaniem, ubezpieczeniem oraz sprzedażą pojazdów. Współpracowałam zarówno z klientami korporacyjnymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Biznesu uczyłam się z różnych perspektyw – karierę rozpoczynałam od Asystentki Działu w SIEMENS dochodząc do stanowiska Chief Sales & Marketing & Business Development Officer (członka w zarządzie firmy Alphabet z Grupy BMW). W pewnym momencie na mojej drodze zawodowej uświadomiłam sobie, że nadszedł najlepszy czas na kolejną życiową podróż – budowanie i rozwijanie własnych biznesów. Uświadomiłam sobie, że warto zadbać o moje marzenia, pasję i energię. Dlatego od 2006 roku prowadzę także własną działalność gospodarczą i angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia biznesowe.

Moje wartości

RADOŚĆ

MIŁOŚĆ

WOLNOŚĆ

RODZINA

ROZWÓJ

PIĘKNO

MOJE OSIĄGNIĘCIA

Największym osiągnięciem w moim życiu jest UMIEJĘTNOŚĆ POGODZENIA RÓŻNYCH OBSZARÓW, które dają mi poczucie spełnienia jako człowiek.

 

 

  • Dlatego zawodowo od 1997 roku pomagam liderom rozwijać ich firmy. Dzięki współpracy ze mną cztery ogólnoświatowe korporacje, kilkudziesięciu małych i średnich przedsiębiorców oraz menadżerów osiągnęło lepsze wyniki w sprzedaży, lepsze rezultaty w zarządzaniu: zespołem, sobą, firmą/działem oraz zaczęło lepiej komunikować się. Co przyniosło zwiększenie ich: przychodów, rozpoznawalności marek jak i motywacji oraz zaangażowania w biznes i w aktywne życie.
  • Dlatego prywatnie od 2000 roku jestem mamą Mateusza, który, pomimo dwóch poważnych wypadków (złamanie kręgosłupa, spalenie dłoni), odważnie marzy na wielką skalę, ma swoje pasje, ma odwagę spontanicznie wyjść na scenę przed widownią 300 osób i opowiedzieć o sobie. Młodzieńca, który od 2012 roku konsekwentnie realizuje swoje plany, drogę do wyznaczonych przez niego celów. Realizuje marzenia: o prowadzeniu własnych przedsięwzięć biznesowych i o studiach w miedzynarodowym środowisku. Z radością jestem też: siostrą, córką, ciocią, kuzynką i przyjacielem.
  • Dlatego jako wolontariusz od wielu lat wspierałam fundację „Pokonać Ciszę” a obecnie pomagam młodzieży z domów dziecka wystartować w ich samodzielne życie. Życie już na własny rachunek – realizując program szkoleń i zespół wsparcia Moniki Krzyżanowskej i jej projektU #16+ w fundacji #OneDay.

 

 

 

 

 • Dlatego osobiście nieustannie się uczę, podnoszę moje kwalifikacje oraz pielęgnuje moje pasje: podróże, rozwój osobisty, muzyka, sporty i sztukę improwizacji.
 • Dlatego jako coach działam zgodnie z kodeksem etycznym i standardami International Coach Federation (ICF) i jestem w procesie certyfikacyjnym na Professional Certified Coach.
 • Dlatego biznesowo od 2006 roku przez 9 lat łączyłam pracę na dyrektorskich stanowiskach w dużych korporacjach z prowadzeniem własnych przedsięwzięć biznesowych w różnych branżach. Ucząc się na błędach szukałam najskuteczniejszych rozwiązań biznesowych. Obecnie realizuje mój własny program wspierający osiąganie stanu prosperity i rozwijający zaradność biznesową (PRZEDsięBIORCZOŚĆ).
 • Dlatego jako partnerka towarzyszę partnerowi życiowemu i partnerom biznesowym na ich drogach. Wzajemnie się inspirujemy i wspieramy w rozwoju w różnych aspektach naszego życia.
 • Dlatego jako kobieta chcę kontynuować wspieranie innych kobiet w znajdywaniu MOCY i ODWAGI do: realizowania ich celów i do ich dobrego PROSPEROWANIA (działania z powodzeniem). Cenie sobie piękne otoczenie i sztukę.

W czym mogę Ci pomóc

Pracuje głównie z właścicielami firm i z menadżerami. Obszarem mojej specjalizacji są: entrepreneur and executive coaching, doradztwo strategiczne (modele biznesowe), mentoring sprzedaży i marketingu (najnowsze trendy), przywództwo (które angażuje), szkolenia biznesowe dla menedżerów i działów sprzedaży (rozwoju osobisty i biznesowy, systemy).

Najczęstszymi obszarami współpracy ze mną są:

PROSPEROWANIE W BIZNESIE:

 • skuteczne STRATEGIE rozwoju biznesu (bądź samej sprzedaży i marketingu),
 • BUDOWANIE ZESPOŁU osiągającego sukcesy,
 • STYL PRZYWÓDZTWA, który zwiększa zaangażowanie,
 • SPRZEDAŻ, która zwiększa ZYSKI,
 • praca na etacie, własna firma – ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
 • efektywne zarządzanie ZMIANĄ.

PROSPEROWANIE W ŻYCIU:

 • zwiększenie swojego POTENCJAŁU osobistego,
 • RUSZENIE z miejsca, odnalezienie entuzjazmu i auto – motywacji,
 • przechodzenie przez ZMIANĘ z dobrymi rezultatami,
 • zarządzanie energią własną – MAKSYMALIZACJA OSIĄGNIĘĆ,
 • czerpanie RADOŚĆ Z SUKCESU (wysokich rezultatów: dynamicznego rozwoju własnej firmy, awansu, stawiania czoła wielu wyzwaniom).

NIEKTÓRE Z MOICH CERTYFIKATÓW