“Sukces przychodzi automatycznie z wiedzy o tym gdzie szukać. Nie czego szukać. Ale gdzie szukać. ”

D. Hawkins

O mnie

Jestem SPEŁNIONĄ PODRÓŻNICZKĄ ŻYCIA: liderem, ekspertem w przeprowadzaniu firm i ludzi przez zmiany, ekspertem w zarządzaniu sprzedażą, przedsiębiorczą kobietą i konsultantką biznesową oraz matką, partnerką i przyjacielem. Moją pasją jest EFEKTYWNOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ. Czuję się spełniona, kiedy WSPIERAM Klientów na drodze do sukcesów i cieszę się z EFEKTÓW jakie OSIĄGAJĄ.

Moja misja

UWALNIAM SKRZYDŁA (POTENCJAŁ) !

Wspieram ludzi i organizacje w zmianach, które prowadzą do: skutecznego osiągania celów, uświadomienia sobie zdolności do realizacji największych aspiracji. Zależy mi na tym, aby ludzie doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ. 

Moja droga zawodowa

Z jednej strony jestem pasjonatką biznesu i przedsiębiorczości. Z drugiej strony od młodości fascynował mnie człowiek, jego ograniczenia i możliwości. Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary. Dlatego w świadomy sposób pokierowałam swoją karierą zawodową tak, aby poznać i zgłębić procesy związane z rozwojem biznesu i przedsiębiorczości i stać się jak najlepszym PARTNEREM W ROZWOJU BIZNESU I SPRZEDAŻY, KONSULTANTEM, MENTOREM, TRENEREM, COACHEM. Po drodze popełniłam wiele błędów i straciłam: czas, niektóre relacje, na chwilę nawet zdrowie i pieniądze. Wiele mnie te doświadczenia nauczyły w kontekście: wyciągania wniosków i podejmowania trafnych decyzji. Pomogły mi opracować cenne techniki wspierające efektywność działań i osiąganie celów. Dziś z ogromną satysfakcją pomagam moim Klientom osiągać sukcesy w oparciu o proces zrozumienia prawideł ekonomii i siebie samych – motywów działania, potrzeb i nadawania skutecznej hierarchii priorytetom.

Moja droga w biznesie

PRZEDsięBIORCZOŚĆ to słowo, które towarzyszy mi praktycznie od dzieciństwa. W moim domu rodzinnym od zawsze była to jedna z najważniejszych WARTOŚCI. Od wczesnych lat obserwowałam w jaki sposób prowadzi się firmę, jak się nią zarządza i kiedy odnosi ona sukcesy. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że procesy biznesowe zgłębiałam już jako mała dziewczynka. Wspierałam rodziców w ich przedsięwzięciach, razem z nimi pracowałam i uczyłam się jakie DZIAŁANIA są ważne dla rozwoju. I już wtedy wiedziałam, że podoba mi się biznesowa droga. Dlatego bardzo wcześnie zaczęłam pracować – aby UCZYĆ SIĘ od praktyków i autorytetów światowych. Kiedy moi rówieśnicy tylko studiowali, ja w swoim rozwoju połączyłam: teorię (studia prawa i ekonomii) z praktyką (pracą w pierwszej międzynarodowej korporacji). W taki sposób zdobyłam moją dojrzałość biznesową, w biznesie korporacyjnym osiągnęłam pełnoletność (18 lat). Organizacje, dla których pracowałam, wspierałam w przeprowadzaniu istotnych dla nich zmian. Przez ponad 11 lat kariery zawodowej zarządzałam działami sprzedaży i marketingu światowych firm – ING i Grupa BMW (Alphabet). Odpowiadałam za sprzedaż wieloelementowej usługi związanej z finansowaniem, serwisowaniem, ubezpieczeniem oraz sprzedażą pojazdów. Budowałam długoterminowe relacje biznesowe zarówno z klientami korporacyjnymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Zasad biznesu uczyłam się z różnych perspektyw – karierę rozpoczynałam od Asystentki Działu w SIEMENS dochodząc do stanowiska Chief Sales & Marketing & Business Development Officer (członka w zarządzie spółki Alphabet z Grupy BMW). W pewnym momencie mojej drogi zawodowej podjęłam DECYZJĘ o budowaniu i rozwijaniu WŁASNYCH PROJEKTÓW biznesowych. Dlatego od 2006 roku jako przedsiębiorca angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia biznesowe.

Moje wartości

RADOŚĆ

MIŁOŚĆ

WOLNOŚĆ

SPOŁECZNOŚĆ

ROZWÓJ

PIĘKNO

MOJE OSIĄGNIĘCIA

Największym osiągnięciem w moim życiu jest UMIEJĘTNOŚĆ POGODZENIA RÓŻNYCH OBSZARÓW, które dają mi poczucie spełnienia.

 

 

  • Dlatego zawodowo od 1997 roku pomagam liderom rozwijać ich firmy. Dzięki współpracy ze mną 4 ogólnoświatowe korporacje, kilkudziesięciu małych i średnich przedsiębiorców oraz menadżerów osiągnęło lepsze wyniki w sprzedaży, lepsze rezultaty w zarządzaniu: zespołem, sobą, firmą/działem oraz zaczęło lepiej się komunikować. Co przyniosło zwiększenie ich: przychodów, rozpoznawalności marek, motywacji oraz zaangażowania.
  • Dlatego prywatnie od 2000 roku jestem mamą Mateusza, który, pomimo 2 bardzo poważnych wypadków, wyznaczył i realizuje ambitne cele, pielęgnuje swoje pasje, spontanicznie wychodzi na scenę przed widownię 300 osób i z odwagą opowiada o swoich planach i obszarach do rozwoju. Młodzieńca, który konsekwentnie prowadzi własne przedsięwzięcia biznesowe i studia w miedzynarodowym środowisku. Z radością jestem też: siostrą, córką, ciocią, kuzynką i przyjacielem.
  • Dlatego jako wolontariusz od wielu lat wspierałam fundację „Pokonać Ciszę” a obecnie pomagam młodzieży z domów dziecka wystartować w ich samodzielne życie. Życie już na własny rachunek – realizując program szkoleń i zespół wsparcia Moniki Krzyżanowskej i jej projektu #usamodzielnieni.pl w Fundacji #OneDay.

 

 

 

 

 • Dlatego osobiście nieustannie się uczę, podnoszę kwalifikacje oraz pielęgnuje pasje: podróże, rozwój osobisty, muzyka, sporty i sztukę improwizacji.
 • Dlatego jako coach działam zgodnie z kodeksem etycznym i standardami International Coach Federation (ICF) i jestem w procesie certyfikacyjnym na Professional Certified Coach.
 • Dlatego biznesowo od 2006 roku przez 9 lat łączyłam pracę na dyrektorskich stanowiskach w dużych korporacjach z prowadzeniem własnych przedsięwzięć biznesowych w różnych branżach. Ucząc się na błędach szukałam najskuteczniejszych rozwiązań biznesowych. Obecnie realizuje własne programy wspierając osiąganie stanu prosperity i rozwijając zaradność biznesową (PRZEDsięBIORCZOŚĆ).
 • Dlatego jako partnerka towarzyszę partnerowi życiowemu i partnerom biznesowym na ich drogach. Wzajemnie się inspirujemy i wspieramy w rozwoju w różnych aspektach naszego życia.
 • Dlatego jako kobieta chcę kontynuować wspieranie innych kobiet w znajdywaniu MOCY i ODWAGI do: realizowania ich celów i do ich dobrego PROSPEROWANIA (działania z powodzeniem). Cenie sobie piękne otoczenie i sztukę.

W czym mogę Ci pomóc

Pracuje głównie z właścicielami firm i z menadżerami. Obszarem mojej specjalizacji są: doradztwo strategiczne (modele biznesowe), mentoring sprzedaży i marketingu (najnowsze trendy), przywództwo (które angażuje), szkolenia biznesowe dla menedżerów i działów sprzedaży (rozwoju osobisty i biznesowy, systemy), entrepreneur and executive coaching.

Najczęstszymi obszarami współpracy ze mną są:

PROSPEROWANIE W BIZNESIE:

 • skuteczne STRATEGIE rozwoju biznesu (bądź samej sprzedaży i marketingu),
 • BUDOWANIE ZESPOŁU osiągającego sukcesy,
 • STYL PRZYWÓDZTWA, który zwiększa zaangażowanie,
 • SPRZEDAŻ, która zwiększa ZYSKI,
 • praca na etacie, własna firma – ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
 • efektywne zarządzanie ZMIANĄ.

PROSPEROWANIE W ŻYCIU:

 • zwiększenie swojego POTENCJAŁU osobistego,
 • RUSZENIE z miejsca, odnalezienie entuzjazmu i wewnętrznej motywacji,
 • przechodzenie przez ZMIANĘ z dobrymi rezultatami,
 • zarządzanie energią własną – MAKSYMALIZACJA OSIĄGNIĘĆ,
 • czerpanie RADOŚĆ Z SUKCESU (wysokich rezultatów: dynamicznego rozwoju własnej firmy, awansu, stawiania czoła wielu wyzwaniom).

NIEKTÓRE Z MOICH CERTYFIKATÓW