Referencje

Zaufało mi wielu managerów, dyrektorów i przedstawicieli wolnych zawodów. Oto historie niektórych z nich.

Ania

Właściciel firmy Instytut Adamowicz

…polecam jako profesjonalistkę w przeprowadzaniu ludzi i firmy przez zmiany, którą cenię za: optymizm, zaangażowanie, wspierającą postawę i otwartość na dzielenie się ogromną wiedzą i doświadczeniem.
czytaj dalej

Iwona

Ernst&Young

W … międzynarodowym projekcie przejęcia firmy Marta … wniosła istotny merytoryczny wkład oraz budowała pozytywną atmosferę … projekt zakończył się realizacją 100% założonych celów
czytaj dalej

Beata

Menadżer w Banku, Nowy Przedsiębiorca

… Jestem bardzo zadowolona, oprócz uzyskanych wyników z procesu coachingowego, Marta dała mi o wiele więcej. Dała mi bardzo pomocne wskazówki mentoringowe przydatne na tej fazie mojej przygody z własną firmą. Marta jest nie tylko pasjonatką pracy z ludźmi ale również praktykiem biznesu, a takie połączenie daje efekt WOW. …

czytaj dalej

Lidia

Przedsiębiorca. Mówca & Mentor. Autorka.

… Marta dzieli się w przystępny sposób wiedzą i doświadczeniem adaptując ją jednocześnie do możliwości i warunków. Zawsze przygotowana, z szeroką ofertą narzędzi skutecznie wdrażanych oraz dających szybkie i zadowalające rezultaty.
czytaj dalej

Monika

Dyrektor Zarządzający Best Brand PR

…Efekt naszej współpracy znacznie przekroczył moje oczekiwania – w zaledwie dwa miesiące udało mi się wprowadzić znaczące zmiany w mojej firmie, sposobie myślenia i… życiu osobistym.
czytaj dalej

Jakub

Software Engineer

Coaching z Martą Bielecką … odrzuciłem przekonania o własnej słabości i niegotowości do zmian, zamieniłem “kiedyś, później” w “teraz”, ułatwił mi ukierunkowanie się na osobistą wizję siebie i na moje osobiste plany życiowe – zawodowo i prywatnie.
czytaj dalej

Grzegorz

Menedżer Sprzedaży w Siemens

… coaching z Martą był miłym doświadczeniem i mimo ze miał miejsce w trudnym okresie w moim życiu zawodowym …. pozyskałem umiejętność komunikowania swojej asertywności i przekładania jej na język zrozumiały dla mojego otoczenia.
czytaj dalej

Nancy

BMW Group, dla Marty jako (CSO) Chief Sales Officer Alphabet Polska

…Dzięki niej nasza firma u uniknęła wielu niepotrzebnych zawirowań podczas przeprowadzania istotnych zmian, jej bardzo pozytywny i inspirujący wpływ na zespoły, z którymi pracowała, pozwolił osiągać ambitne cele bez żadnych zakłóceń.
czytaj dalej

Katarzyna

Fotograf / Prawnik

Cały proces był dla mnie cudownym, wzbogacającym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie Marty sprawiły, że czułam się w tym procesie „zaoopiekowana” i z dużą łatwością mogłam się przed nią otworzyć i jej zaufać.
czytaj dalej