…polecam jako profesjonalistkę w przeprowadzaniu ludzi i firmy przez zmiany, którą cenię za: optymizm, zaangażowanie, wspierającą postawę i otwartość na dzielenie się ogromną wiedzą i doświadczeniem.
czytaj dalej

Ania

Właściciel firmy Instytut Adamowicz

W … międzynarodowym projekcie przejęcia firmy Marta … wniosła istotny merytoryczny wkład oraz budowała pozytywną atmosferę … projekt zakończył się realizacją 100% założonych celów
czytaj dalej

Iwona

Ernst&Young

… Jestem bardzo zadowolona, oprócz uzyskanych wyników z procesu coachingowego, Marta dała mi o wiele więcej. Dała mi bardzo pomocne wskazówki mentoringowe przydatne na tej fazie mojej przygody z własną firmą. Marta jest nie tylko pasjonatką pracy z ludźmi ale również praktykiem biznesu, a takie połączenie daje efekt WOW. …

czytaj dalej

Beata

Menadżer w Banku, Nowy Przedsiębiorca

… Marta dzieli się w przystępny sposób wiedzą i doświadczeniem adaptując ją jednocześnie do możliwości i warunków. Zawsze przygotowana, z szeroką ofertą narzędzi skutecznie wdrażanych oraz dających szybkie i zadowalające rezultaty.
czytaj dalej

Lidia

Przedsiębiorca. Mówca & Mentor. Autorka.

…Efekt naszej współpracy znacznie przekroczył moje oczekiwania – w zaledwie dwa miesiące udało mi się wprowadzić znaczące zmiany w mojej firmie, sposobie myślenia i… życiu osobistym.
czytaj dalej

Monika

Dyrektor Zarządzający Best Brand PR

Coaching z Martą Bielecką … odrzuciłem przekonania o własnej słabości i niegotowości do zmian, zamieniłem „kiedyś, później” w „teraz”, ułatwił mi ukierunkowanie się na osobistą wizję siebie i na moje osobiste plany życiowe – zawodowo i prywatnie.
czytaj dalej

Jakub

Software Engineer

… coaching z Martą był miłym doświadczeniem i mimo ze miał miejsce w trudnym okresie w moim życiu zawodowym …. pozyskałem umiejętność komunikowania swojej asertywności i przekładania jej na język zrozumiały dla mojego otoczenia.
czytaj dalej

Grzegorz

Menedżer Sprzedaży w Siemens

…Dzięki niej nasza firma u uniknęła wielu niepotrzebnych zawirowań podczas przeprowadzania istotnych zmian, jej bardzo pozytywny i inspirujący wpływ na zespoły, z którymi pracowała, pozwolił osiągać ambitne cele bez żadnych zakłóceń.
czytaj dalej

Nancy

BMW Group, dla Marty jako (CSO) Chief Sales Officer Alphabet Polska

Cały proces był dla mnie cudownym, wzbogacającym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie Marty sprawiły, że czułam się w tym procesie „zaoopiekowana” i z dużą łatwością mogłam się przed nią otworzyć i jej zaufać.
czytaj dalej

Katarzyna

Fotograf / Prawnik