Marta towarzyszyła mi jako coach podczas wielkiej życiowej zmiany związanej z przeprowadzką do innego miasta. Była to wielka rewolucja dla całej mojej rodziny, dla mnie dodatkowo pod względem zawodowym. Wsparcie Marty podczas całego procesu było dla mnie nieocenione. Czułam, że dzięki niej moja mobilizacja, wiara w moje możliwości i chęć działania były dużo większe niż zwykle. W krótki czasie przełożyło się to na moje sprawy zawodowe i szybką relację celów, które założyłam sobie na początku procesu.

Podczas tych kilku miesięcy współpracy, czułam, że przechodzę też wielką zmianę pod względem osobistym. Właściwymi pytaniami, Marta potrafiła skierować moją uwagę na różne aspekty mojego życia, zachęcić mnie do autorefleksji i przemyśleń. Wszystko to dało mi wielką siłę i lepszą świadomość moich mocnych stron i potencjału, który posiadam, co, jestem pewna, będzie procentować w przyszłości.

Cały proces był dla mnie cudownym, wzbogacającym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie Marty sprawiły, że czułam się w tym procesie „zaoopiekowana” i z dużą łatwością mogłam się przed nią otworzyć i jej zaufać. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ta współpracę i z całego serca polecam Martę jako coacha.

Katarzyna
Fotograf / Prawnik