Jak stać się prawdziwie wolnym człowiekiem?

lip 2, 2018 |

Na czym polega aktualnie walka o wolność?

Dosłownie każdego dnia wygrywamy małe bitwy w walce o WOLNOŚĆ.

Pokolenie mojej Babci (1920) dzielnie walczyło o wolne kraje na mapie świata. Niewiele zmieniło się w pokoleniu moich rodziców, przynajmniej w Polsce i … w końcu !!! Mamy !!! Mamy …. WOLNOŚĆ !!!

Czy rzeczywiście? Czy każdy człowiek, którego spotykamy w naszym życiu wygląda na prawdziwie wolnego?! Czy cieszy się życiem, tryska energią i korzysta z ogromu możliwości i obfitości tego Świata ? 

Niestety zauważam mnóstwo ludzi, którzy są zniewoleni, bez sił, bez energii zasłaniają się zmęczeniem, zapracowaniem, brakiem czasu itd !!! W tym dostatnim życiu są NIEwolnikami. Smutne i prawdziwe.

Na całe szczęście mam też kontakty z dużym gronem wolnych ludzi. Pełnych energii, radosnych pasjonatów otwartych na świat i ludzi, czerpiących ze swego życia to, co naj naj najlepsze! Delektujących się każdym dniem. Świadomych różnorodności świata i praw nim rządzących.

Co różni jednych od drugich ??? 

JAK W TYM WOLNYM ŚWIECIE BYĆ WOLNYM?

Zrozumiałam, że dziś o wolność, o siebie i o to co dla nas najlepsze największe walki staczamy z sobą samym!!! TAK !!! Z sobą samym walczymy o lepsze jutro dla nas – każdego dnia.

Przeciwników jest ogrom: wygodne łóżko, sofa, tysiące programów TV, atakujące nas informacje medialne, wszystkie niezdrowe szybkie i „pyszne” dania, złodzieje naszego czasu (najcenniejszej waluty obecnego Świata). Jest w tej grupie lenistwo czy różnorakie nałogi.

Ci, którzy odkryli tę niejawną wojnę i każdego dnia staczają małe bitwy na rzeczy tej największej wygranej – UDANEGO ŻYCIA – stają się WOLNI !!! Reszta zostaje nowoczesnymi niewolnikami. Przebimbują nieubłagalnie swoje życie 🙁  Do czasu …  do czasu olśnienia, świadomości – bo jeszcze wszystko jest do uratowania !!! 

W każdym momencie życia mamy szanse na złapanie wiatru wolności w żagle !

Wolności to odpowiedzialność za swoje zdrowie, życie i szczęście. To suma małych i większych decyzji. 

To droga od NIE chce mi się do ROBIĘ bo CHCĘ. 

Wartościowego życia życzę Ci Czytelniku. Zostaw TU (na ziemi) po sobie COŚ cennego i baw się rozkosznie i mądrze.

Życzę Ci autentycznej WOLNOŚCI, powodzenia!

zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

[wysija_form id="1"]